IFOS  s.r.o.

 

Něco o nás a o tom čím se zabýváme.

 

Naše zaměření

 

Provádíme zateplování budov jak kontaktním tak i odvětraným způsobem fasády, hydroizolace základů, plochých střech, teras a kompletní rekonstrukce panelových a bytových domů. Samozřejmosti je, že všechny naše činnosti zajištujeme týmem profesionálů, kteří dlouhodobě pracují v těchto stavebních odvětvích a mají dostatek zkušeností s vykonávanými pracemi. Ale ať už děláme cokoli, vždy se snažíme vybrat tu nejvhodnější variantu pro daný objekt při vzájemných konzultacích s objednatelem.

Zateplování...

 

Provádíme zateplování bytových i administrativních budov, rodinných domů jak kontaktním způsobem (tepelná izolace + barevná omítka) tak odvětraným způsobem fasády (nosný rošt + tepelná izolace + pohledová deska). Pro kontaktní zateplování používáme výrobky firem WebberTeranova, Baumit od tepelné izolace, přes lepidla, perlinky, až po finální omítky. Variant jak barevných tak v použití různých materiálů je velké množství a vždy se snažíme vybrat tu nejvhodnější variantu pro daný objekt při vzájemných konzultacích s objednatelem. Pro ovětrané fasády používáme nosný systém SPEEDY, jako pohledové desky jsou používány výrobky Silbonit, Cetris, FunderMax, Cembonit, Eternit atd.

Hydroizolace...

 

Provádíme hydroizolace základů, plochých střech, teras z materiálů dle požadavků zákazníka. Na výběr jsou dva základní typy materiálů a to asfaltové lepenky nebo PVC folie.

Rekonstrukce...

 

Další naší činností jsou kompletní rekonstrukce panelových a bytových domů - opravy balkonů, výměny zábradlí, výměny nebo nové dlažby na podlahách balkonů vč, nových keramických okapnic, sanace obnažených železných výztuží v balkonových panelech, opravy čel balkonových panelů jak svislých tak vodorovných, opravy soklů a okapových chodníčků,opravy venkovních a vnitřních schodišť.

Řezání...

 

Nemáte kde nařezat desky pro svojí potřebu, děláte první práci tohoto typu nebo ještě nemáte vlastní pilu? Žadný problém!!! U nás v našem řezacím centru zajištujeme řezání dřevocementových (Cetris), vláknocementových (Silbonit), kompaktních (HPL), OSB a jiných desek a to vše na vertikální formátovací pile ELCON, která je přímo určena pro tuto činnost. Řezání desek nabízíme všem zájemcům za příznivé ceny.

Dozvědět se více...

Certifikáty a osvědčení...

 

Všechny naše činnosti zajištujeme týmem profesionálů, kteří dlouhodobě pracují v těchto stavebních odvětvích a mají dostatek zkušeností s vykonávanými pracemi. Samozřejmostí je neustále proškolování a vzdělávání, tak abychom byli seznámeni s těmi nejnovějšími trendy, technologiemi, normami a mohli perfektně plnit požadavky zákazníků.